Brazilský Keratin

Brazil Keratin Beauty keratinová kúra určena pro regeneraci vlasů, vlasy nenarovná pouze uhladí, zkrotí nepoddajné vlasy.

Brazil Keratin Hair go Straight keratinová kúra určena pro regeneraci a narovnání středně vlnitých vlasů.

Regenerační kúra Brazil Keratin Beauty Keratin a Brazil Keratin Hair Go Straight je speciálně určená pro uhlazení a obnovení poškozených vlasů. Jedinečné složení, které se skládá z keratinu a kolagenu, vaše vlasy dokonale hydratuje, regeneruje a zanechá je lesklé, pružné a příjemné na dotek. Přípravek navíc ulehčuje česání a následnou úpravu vlasů. Keratin Beauty – keratinová kúra určena pro regeneraci vlasů, vlasy nenarovná pouze uhladí, zkrotí nepoddajné vlasy.

Doporučené použití : dle potřeby, 1x krát za tři měsíce!!! Dle poškození vlasů.

Vlasy se žehlí do požadovaného tvaru, což je nutné konzultovat. Pro maximální efekt používejte šampony, kondicionéry a séra Brazil Keratin, které obsahují hydrolyzovaný keratin.Doba aplikace trvá 1,5 až 3 hodiny v závislosti na délce a hustotě vlasů. Výsledky jsou viditelné okamžitě. První 3 dny po aplikaci si vlasy nemyjte. Zároveň byste si v těchto dnech neměli dávat vlasy do culíku, copů ani za uši. Brazilský keratin by neměly používat těhotné a kojící ženy, zároveň je však keratin vhodný již od 12 let.

 

Ultrazvuková žehlička na vlasy pro ošetření vlasů s poškozenou strukturou.

Studená žehlička na vlasy s převratnou technologií ultrazvuku kombinovaného s infračerveným zářením. Využívá se pro intenzivní ošetření vlasů s okamžitě viditelným efektem. Spolu s vhodnými produkty (doporučujeme BK keratinovou masku za studena) podpoří zacelení vnější struktury vlasu, čímž se vlas stává chráněný lesklý a se zdravým vzhledem. Nová revoluce ve vlasové kráse přichází – ultrazvuková vlasová omlazovací žehlička zajistí až o 60% lepší absorpci výživy a barvy, uhladí vlasové šupinky.

Ultrazvuková žehlička na vlasy není klasická tepelná vlasová žehlička ani přístroj na rovnání vlasů. Je to zařízení s moderní technologií budoucnosti, které sklidilo velký úspěch po celém světě. Ultrazvuk je vysoký zvuk pro člověka neslyšitelný. Jeho vlivem dochází k přeměně molekul vody a ošetřujících produktů na mikromolekuly ve formě plynu, který snadněji proniká do vlasové struktury. Infračervené záření je část slunečního záření lidským okem neviditelný. Paprsky podporují průnik ošetřujícího produktu hluboko dovnitř vlasu a uzavírají jeho keratinové šupinky. Proto je ultrazvuková žehlička ideální pro zapracování hloubkově působících vlasových kúr a pro vnitřní a povrchové ozdravení vlasů

Spojením práce ultrazvukové žehličky s vhodnými produkty docílíte:

  • Urychlení působení kúry
  • Výživu vlasů zevnitř
  • Urychlení obnovení a rekonstrukci poškozených vlasů.
  • Omlazení a oživení barvených vlasů.
  • Ztrátě a vypadávání vlasů.
  • Vytvoření zdravějších, lesklejších, jemnějších a uhlazenějších vlasů.

Doporučeno pro: Regeneraci nepoddajných a krepatějících se vlasů 1-2x týdně dle potřeby

Ceník